fbpx

O nás

blank

Mário Krajči

Konateľ

Naša filozofia

Volám sa Mário Krajči a som konateľom a zároveň aj obchodným zástupcom firmy ANMO. Od roku 2008 pracujem so zariadeniami, ktoré slúžia na pomoc imobilným osobám ako aj ich rodinným príslušníkom. Za tento čas som sprostredkoval stovky zdvíhacích zariadení. Stretol som sa s množstvom životných príbehov klientov, pri ktorých som mohol dopomôcť k zlepšeniu ich situácie. Najväčším zadosťučinením je ich spokojnosť a vďaka. Vtedy s určitosťou viem, že sa venujem správnej veci.

Firma nestojí len na obchodnom zástupcovi ale aj na zručných spoľahlivých ľudoch, ktorí zabezpečujú administratívu, rýchlu a kvalitnú montáž ako aj servis našich zariadení. Vo firme ANMO sa stretli odborníci, ktorí majú množstvo skúseností aj z iných firiem a rukami im prešlo nespočetné množstvo zariadení. Aj ich skúsenosti prispeli k výberu našich zariadení, ktoré ponúkame našim klientom a vyžadujú si pre nich minimálne náklady na servis a údržbu.

Prečo si vybrať ANMO?

Individuálne riešenia od profesionálov. Zdvíhacími zariadeniami sa zaoberáme už 15 rokov. Naši obchodní zástupcovia a technici realizovali množstvo inštalácií u klientov na celom Slovensku.

blank

Spoľahlivý Servis 24/7

Spoľahlivý servis na celom Slovensku. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

blank

Obhliadka zdarma

Obhliadka u priamo u Vás je bezplatná a nezáväzná. Máme obchodných zástupcov na celom Slovensku.

blank

15 rokov Skúseností

Zdvíhacie zariadenia navrhujeme a inštalujeme už viac ako 15 rokov. Radi pomôžeme aj Vám.

blank

príspevok od štátu

Na všetky produkty v našej ponuke je možné získať štátny príspevok až do 95% z ceny zariadenia.

Scroll to Top